Monyszek

Kdy přihlásit psa?

Včera jsem si přivezla domů psa a zajímalo by mě, jestli ho musím hned přihlásit na obec?

Nejlepší odpověď
anonym

Povinnost placení poplatku ze psa je záležitostí konkrétního úřadu, kde je trvale hlášen majitel psa. ve většině případů tomu je tak, že ohlašovací povinnost je od tří měsíců věku psa a od půl roku jeho věku se platí místní poplatek.
V každé obci nebo městě či městské části se platí jiná sazba a ve většině případů je možnost platby čtvrtletní nebo pololetní.

Další odpovědi
LysoňXXX

Jak kde, u nás je to od 3 měsíce života štěněte. Mrkni se na web vaší obce a prostuduj vyhlášku.

jáára

nikdy