zjentek

Kdy přesně se Česká republika stala „vyspělým Západem“?

..byl jsem dlouho nemocen, neuteklo mi po tu dobu něco? Viz odkaz-
http://www.no­vinky.cz/vano­ce/389008-cesi-pripravuji-treti-nejzdravejsi-vanocni-menu-mezi-vyspelymi-zememi.html

Nejlepší odpověď
gecco

V okamžiku přijetí do EU…
😉
Není ti podezřelý ten počet států???
😉
___
BTW – Rusko je nejrozvinutější demokracií na světě – říká to Putin…
😉

Další odpovědi
led

Od momentu, keď sa Česká republika dostala do Schengenského priestoru. To znamená od 21. decembra 2007.
Pripravte sa oslavovať! Blíži sa 13. výročie Českej republiky ako súčasti vyspelého Západu. Pri malej skromnosti sa toto výročie týka aj Slovenskej republiky ako súčasti vyspelého Západu.

marci1

To se budeš muset zeptat firmy Famous (pan Tomáš Franzki), odkud „zprávu“ Novinky převzaly. 🙂 Jistě to bude „zaručený“ klep.
http://breclav­sky.denik.cz/zpra­vy_region/fran­zki20070608.html

Šidlo

ale tak, niektoré ukazovatele máte najlepšie z celého (bývalého) východného bloku

závistlivý ksicht

no v Slovinsku majú tiež niečo lepšie…musíte sa snažiť viac

Agneta

Proč přesně? Prostě v uplynulém čtvrtstoletí, a s životní úrovní Západu prý* až za další čtvrtstoletí:DD
*) zdroj: vlastní hvězdářské a astrologické studie :DD
(ještě jsem se nikdy nemýlila)

lexx

to je provokace, vtip nebo mentální retardace ?

anonym

Jo tak vy jste dlouhodobě nemocný, tak to je ovšem jiná, to pak není divu, že vám často přeskakuje čeština – svahilština a kde jste se léčil?

zjentek

to je sanskrt, tupko- a né, er mi tam nevypadlo!