Miroslavst

Kdy pojedete na hřbitov?

Pojedete uctít památku zesnulých-Dušičky příští týden nebo až v listopadu?

Nejlepší odpověď
dagry

Tak já byla na hřbitově tento čtvrtek, protože jsem byla uctit památku mému příteli a „otci“ mého syna. (ten biologický, jak už jsem tu nejednou psala, o syna nemá zájem a tento, ač „cizí“, tak syna vychoval a byl mu vzorem. Bohužel, nemoc nám ho vzala ☹ ). Takže já chodím na hřbitov jak mám čas, bez ohledu na Dušičky.

Další odpovědi
verka

Je toho moc najednou. 28.10. je volno, pak 31.10 je halloween http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ha­lloween. Dušičky jsou v úterý , což volno není. Já bych jela raději dřív, říkala známá, že tam je nával a pak není ani kde zaparkovat.

Moc lidí nereaguje na otázku, asi se jim nechce na hřbitov. A Jirka se mi líbí.

panenka

Já pojedu na hřbitov na dušičky takže v listopadu.

ladyhawke

na hřbitov se předběžně chystám v neděli – fotit.

Jinak až vleže…

GM

Já pojedu 1. listopadu.