ralfa

Kdy počítač porazil sčot v rychlosti?

Doplňuji:
na rychlost početních operací se prý dělaly každý rok soutěže meyi počtáři na sčotu a počítači.Někdy kolem roku 1970 prý byl sčo´t poprvé poražen počítačem. Neví náhodou někdo, který to byl přesně rok?

Odpovědi
led

Keď sa počítačové pokladnice prestali kaziť. Ale rýchlosť ručného vkladania dát do sčotu, spojený s výpočtom ± , počítač ešte neprekonal.

radce

V rychlosti nevím, ale ve spolehlivosti zatím počítač nevyhrál. Stačí shodit pojistky…