ptáč

Kdy obchodní výlohu nahradí monitor?

Odpovědi
setapouch

Cast novych obchodu uz dnes nema klasickou vylohu. Nahrazuji ji letaky.

emissarius

Až budou monitory stejně drahé nebo levnější nežvýlohy.

McArthur

Technicky i cenově je to dnes i v ČR snadno dostupné, ale jsme konzervativnější, takže postup je pomalý a častěji se kombinuje klasická výloha + display nebo výlepová plocha + display.

V technologicky vyspělém zahraničí jsou takové výlohy běžnější, ale také je to v plenkách. Rozhodující je samozřejmě cena. Velká výloha vyjde na víc jak 100000 Kč v pořizovací ceně + provozní náklady (elektřina, příprava prezentace,…)