kdy necháváte přezout své auto,já nevím jestli mám už,nebo ještě počkat

loni jsem čekala a pak najednou bylo náledí a v servisech plno,a jinak dobré ranko všem

Nejlepší odpověď
standa

Odborníci tvrdí, že zimní gumy by se měly ´obout´ už při teplotách kolem +7 stupňů…, takže důvodem není ani tak náledí (to vám nepomůže ani zimní guma), ale pokles teploty pod rozumnou hranici při které letní guma ztrácí svoji důležitou přilnavost…

Další odpovědi
BEAES

Já bych už přezouvala, zima nás může překvapit každým dnem.

hanulka11

Já bych už netálela, nyní je doba, kdy tě to může některého rána zaskočit/myslím to náledí,sníh/. A určitě nebudeš dlouho čekat na přezutí. Tak do toho a je to hotovo.
Doplňuji:
oprava neotálela

Miroslavst

Po dnešku je to celkem jedno, dneska se mi o gumách bude i zdát. Asi se všichni dohodli, že dnes budou přezouvat :D:D
Ano, jak píše standa, pokud teplota je kolem +7°C, mělo by se přezout na zimní a nic tě nepřekvapí.
Jinak není problém, přijeď a máš to grátis.

cukrar

proč otálet? co byste s tím získala, že by se za měsíc ušetřilo půl mm na vzorku? Pak ještě čekací doby a stresy,
hned zítra, pokud nemáte vlastní zouvačku a vyvažovačku.