dust8

Kdy nastává vhodná doba na sepsání memoárů?

V kolika letech?

Odpovědi
led

Vtedy, keď začneme mať pocit napísať memoáre. Pozor, niektorí sa maskujú za spisovateľov a píšu miesto memoárov svoje spomienky ako príbehy z minulosti.
Okrem týchto, politici, bez ohľadu na vek, cítia potrebu napísať memoáre, aby zdôvodnili „plebsu“ prečo sa stali politikmi. Prirodzene nehľadajte tu vždy historickú pravdu.

Edison

Ihned po narození. Nikdy nevíš…