Rokio

Kdy naposledy postihlo Česko zemětřesení? Jak bylo silné?

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu najdete zemětřesení, která se vyskytla v Česku.

To první – 192 př. n. l. až 1134 př. n. l. – Karlovarsko – síla ~ 6,5
Poslední – 24. srpna 2018 Nový Kostel, Karlovarský kraj – síla 3,3 až 3,7 – zemětřesný roj

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Seznam_zem%C4%9­Bt%C5%99esen%C3%AD_v_­%C4%8Cesku

Další odpovědi
Edison

Zadej si do vyhledávače heslo „earthquake“ a vypadne na Tebe spoooousta stránek se sledováním i se statistikami zemětřesení.