Kepler

Kdy naposledy jste viděli někoho klepat koberce?

Nejlepší odpověď
led

Včera

Další odpovědi
anonym

Dnes, sebe. Byl jsem v práci a oklepával jse koberec, kterým jsme měli zakrytou zámkovku, aby nám na to nepadala fasádní omítka. Doma žádné nemám. Vytřu a hotovo

independent

V Karviné zrušili všechny klepoče na sídlištích.

yuko

Když se podívám na podlahu, žádné koberce tu nemám. A tak si říkám, k čemu jsme doma mívali koberce? Musely se neustále vysávat, klepat, čistit.
Kdybych tady začla klepat koberce, tak by se na mě sousedé dívali jako na blázna. Takže je to tak dávno, určitě více než 10 let