bolak

Kdy naposledy jste stáli na bruslích?

(na zimních (bez koleček))

PS: Myslím samozřejmě aktivně, pokud jste ďáli pořádek ve sklepě a omylem jste na ně stoupli, tak to se prosím nepočítá.

Nejlepší odpověď
beer

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Někdy na ZŠ. Je mně 63 a už ani spočítat se to nedá. A že by se tenkrát dařilo se rozhodně říct nedá taky..
Si vzpomínám, že jsem měl ale kliku: hned jak o pohlavek mladší brácha dorostl do bot, „kanady“ byly jeho ))

Další odpovědi
quentos

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

1301, tedy v jednom z minulých životů. V tomto ještě ne a ani to nehrozí

brillant

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Doplňuji:
to už je dávno, někdy okolo roku 1976–77

anonym

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Doplňuji:
Asi 1998 a docela rád bych se na nich viděl teď. :)

Wang

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

stál a kousek v nich i po ledě šel :D

pusinka50

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Ajejej, na začátku 70-tých let, to mi bylo.....no ani radši nemluvit kolik let.

dudu

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

V roce 1981 s dcerami na kluzišti. V mládí jsem v sezonně byl na bruslích denně, protože hned za barákem byl rybník. K mému překvapení mně to i po létech docela šlo, ale brzy začaly děsně bolet čapénky. A to jsem předtím na bruslích řádíval celé odpoledne.

Lucijej

Letos

Jako mrně jsem dokonce krsaobruslila, tak jednou začas si chodím zabruslit ze sentimentu.

Illines

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Doplňuji:
V roce 2007.

manon

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Doplňuji:
V minulém desetiletí tohoto století :)

hanulka11

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Doplňuji:
před 4 lety bruslila jsem na rybníku a ani jednou jsem nespadla heč- což jsem se divila , protože předtím jsem nebruslila asi 10 let

david22

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Doplňuji:

vlk samotař

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Doplňuji:
70-Léta přesně už si to nepamatuji.

Kamionacka09

Léta páně .... (Dolňte létopočet)

Ahoj bolak:-))..Vitej zpatky,.ja na bruslich stala naposled tak pred 13lety..Vzdycky sem to rozjela pak se mi spicka sekla v ledu a pak vzdycky pad.No o hodne radeji si zaplavu.

bolak

Kamionacka09: pokud se tu špička zasekne těsně před dírou vysekanou v ledu, tak se to dá s tvým oblíbeným plaváním zkombinovat :)