bolak

Kdy naposledy jste se někomu za něco omluvili?

A za co?

Nejlepší odpověď
Andělé

Neviděls mě dnes v Penny?:) Na zemi bylo něco vylitého a kdo jiný než já,že jo do toho s kozačkami na podpatku šlápnul,sklouzla jsem se a stáhla s sebou paní i s pomeranče­mi,které zrovna tak pracně vybírala…kutálely se po Penny a my se spolu mezi nimi válely..Při tom pádu jsem ještě stihla propíchnout pár jogurtů a paní shodila vedlejší košík......Horor ukončili záchranáři-pár chlapíků nám pomohli,já se paní omluvila a ta mi ještě poděkovala,že tolik chlapů rychle za ní ještě nikdy nepřiběhlo…:-D)))

Další odpovědi
Klára K.

včera, když jsem kámošce vylila na triko sirup :)

anonym

Nejčastěji se omlouvám, že věčně nestíhám . Důležité záležitosti řeším většinou
v termínu a ty ostatní jsou ve skluzu. :((

www

Kdykoliv, když je to potřeba a problémy s tím nemám.
Ostatní je moje privátní záležitost.