Rokio

Kdy naposled jste investovali něco do svého bydlení a co to bylo?

Mám na mysli, co jste naposledy koupili do svého domu/bytu?

U mě je to fasáda západní strany domu. Tuto investici sice zaplatil můj táta, ale já jsem mu na to půjčil. Také jsem já a otec vyklidili sklep a půdu, aby řemeslníci měli prostor pro rekonstrukci.

Odpovědi
tforro

Jen tak z patra za poslední rok a půl – parkety,koberce, okna s connexem elektroinstalace, rozvody topení v CU, nové radiátory, nový kotel, oprava střechy,renovace interiérových dveří… A zdaleka ještě nokončím.