Avatar uživatele
NoFear

Kdy naposledy jste s někým vedli duchaplný rozhovor?

Rozhovor s někým, kdy jste mohli mluvit o čemkoli, co vás napadlo, zcela bez zábran a upřímně. Nějaké filosofické otázky nebo zkrátka něco, co vás zajímá, ale kdy jste pociťovali, že s tím druhým můžete mluvit o čemkoli a zažívali jste souznění (ne nezbytně názorové). Mám na mysli něco jako, bavit se s někým dlouho do noci o vzniku života, o vesmíru, smyslu života, víře, snech, myšlenkách a vlastním přesvědčení.
Já třeba nikdy. :D

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Mr. Marek před 33 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
zjentek

TVL teď jsi mě rozplakal!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Nevzpomínám si. Jen včera jsem se známým dávali cosi dohromady. Zeptal jsem se: "Proč pořád vypadává ten drátek z konektoru?" A on na to: "Protože bagr!"

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Pokud s nějakou osobou nejde duchaplný rozhovor zapřít, nemám důvod se s ní ještě někdy dávat do řeči. Snažím se obklopovat lidmi, s nimiž mají hovory význam a netrpí ani jedna strana (to se mi děje zejména s kadeřnicemi). Pokud to vyzní sobecky, tak to určitě není záměr, ale podle mě by obecně jakékoliv setkání mělo být událostí samo o sobě.

Upravil/a: RyuzakiKate

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ve čtvrtek večer v hospodě, v předvečer plošného zavíráni hospod. Vedli jsme s místními koumáky dekadentní hovory, kam tato zoufalá situace povede a komu to slouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

Nedávno s manželkou na téma americké volby. Skoro mi to rozvrátilo manželství.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
NoFear

Mr. Marek, to není duchaplný rozhovor. Ani nic z toho, co uvádí ostatní. Tak jsem alespoň rád, že nejsem sám, kdo se s nikým nebaví od srdce, z duše o tom co jeden druhého zajímá, jak si to představuje a jak to cítí.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy