Nittina

Kdy můžu po prvním pohlavním styku do bazénu?

Omlouvám se, samotné je mi trapně z toho, že se ptám takhle tady. Ale nemám se jaksi koho jinýho zeptat.

Jde mi o to, že příští pátek budu spát u svého kluka. Jsme spolu přes půl roku a cítím, že jsem na to už připravená. Jde mi ale o to, že v sobotu by se mělo jet s jeho rodinou do aquaparku. Napadlo mě, jestli by to pro mě z hlediska hygieny nebylo „špatně“?
Možná o tom moc přemýšlím, ale vím, že můžu po tom krvácet, tak tak přemýšlím, zda do toho bazénu vůbec lézt. Ať už kvůli sobě nebo kvůli ostatním.

Ještě jednou se omlouvám za takovouhle otázku, ale vážně netuším, kde jinde to zjistit…
Děkuju

Nejlepší odpověď
lota

Pokud z toho máš obavy, asi bych to raději takto rychle nekombinovala. S nejvyšší pravděpodobností to nebude žádný problém, ale i tak. Co takto napřed bazén, pak sex?

Další odpovědi
gecco

Můžeš kdykoli – přinejhorším, kdybys nějak více krvácela, si na koupání zaveď tampon…
😉

Drap

Ihned jak skončíš. Sex neni nakažlivá choroba.

anonym

Raději do bazénu nee.

anonym

Peravděpodobně ji poprvním styku budeš mít namoženou…

ahold

Nic proti ničemu.
Jen mě pobavilo, že Nittině odpověděli hned 3 muži. 🙂

Agneta

:)