Nadkaj

Kdy mohu být zaměstnána opět pod OÚ?

V roce 2015 jsem pracovala pod OÚ. Následující rok jsem pracovala jinde. Nyní jsem druhý měsíc v evidenci ÚP. Kdy mohu být zaměstnána opět pod OÚ? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Co znamená „být zaměstnána pod OÚ“???
Pokud jde o zaměstnání na Obecním úřadě, neexistuje žádné zákonné omezení (snad kromě konkurenční doložky, ale to asi nebude ve tvém případě relevantní), doby, kdy bys na OÚ být zaměstnána nemohla…
😉

Další odpovědi
Drap

Po jakékoli době kdy na tebe bude mít OÚ peníze a bude mít i ochotu zaměstnat tě.

ivzez

Domnívám se, že to nějak souvisí s dotacemi
na zaměstnance, ale nic bližšího k tomu nevím.
Přesné informace byste měla získat na OÚ.