Kris

Kdy miminko samo udrží láhvičku v ruce a dokáže se sám napapat?

Odpovědi
hanulka11

Tak to není u všech stejné ,ale ani bych to neradila, aby samo papalo. Může se zakuckat a neví že si má lahvičku vyndat z úst. Je to velmi nebezpečné.

anonym

To je jako kdyby jste se ptala, kdy zacne lezt a chodit. 🙂 Tak jak pise Han.
Je to u kazdeho jinak. Ja vim od svych " mimin " – ( dnes 29 a 23 ) , ze jsem jim uz od pul roku davala lahvicku na polstarek, vedle hlavicky. Tu jsem pootocila ( hlavu ) a asi na 3 pleny vsude kolem jsem jim davala na ten polstarek hlavicku a flasku. Byla jsem ale vzdy u toho. ( pila s kamoskou kafi ) – a synum, kdyz dnes vypravim moji vychovu , tak rikaji : Mami, proc nas nedala radsi do decaku ! 🙂
Od roka si pak drzeli lahev sami a od 2 uz si sami asi i varili. 🙂
P.S. A prezili. -iv-

smolařka

ani náhodou,všechno ho musíte naučit:) ale stojí to za to