pefa

Kdy mi dorazí peníze,když byly odeslány v neděli z KB do GE?

Odpovědi
mosoj

V neděli nic odesláno nebylo. Takže peníze už by na účtu měly být nebo tam dnes dorazí.
Doplňuji:
Solidní banky by to zvládly všechno v pondělí.

anonym

Dnes.
Neděle se ´nepočítá´ (není pracovním dnem) a banky mají na převod jeden den.

Stingo

peníze odešly v pondělí hned v první dávce, takže by na účtě měly být v pondělí tak po desáté hodině.

da ny

V neděli se po zadání platby nic neodešle, až v PO.
Pokud byly odeslány expresně/přednostně budou na účtu v pondělí.
Jinak až dnes, tedy v úterý nebo až ve ST.

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/