Heřman

Kdy mě tolik let.

Dne 12.2.2012 mě bude 17 let, kdy oficialně mě bude 17 let z 11.2. na 12.2. (sobota – neděle) nebo z 12.2. na 13.2. (neděle – pondělí).

Nejlepší odpověď
kapka

Z úředního hlediska nejspíš v první minutě dne 12.2.
V rodném listě čas narození není, to tam Drapovi někdo asi musel ručně dopsat, jestli to tam má. 🙂
Všechno nejlepší.

Další odpovědi
Andělé

Také se přidávám ke gratulaci k Vaším narozeninám…chcete bouchnout šampáno přesně na minutu?:-))
Každý neví,v jakou minutu se narodil,proto,když máte v rodném čísle datum narození 12.2.,tudíž Vaše narozeniny začínají v noci z 11.2. na 12.2,přesně po půl noci,tj.přesně ve chvíli,kdy začíná nový den a pro Vás Vaše narozeniny…:-))

pizlicka

zalezi na tom,v kolik hodin ses narodil.

Sůwa

V každém případě, ať už to bude zítra, nebo pozítří v noci, Ti přeji k narozeninám všechno nejlepší, pevné zdraví a nervy a optimistický pohled do budoucna. Je dobře, že se hodně ptáš, protože se toho možná i hodně dozvíš, ale zkus to i jinde 🙂. Učit se musíme po celý život, ale nebolí to 🙂

Drap

17 let ti bude 12,2, Kdy přesně poznáš podle rodného listu. Je tam uveden čas kdy jsi se narodil a přesně v té vteřině ti bude 17 let.