Bobinaaa

Kdy má svátek Rangel?

Nejlepší odpověď
annas

Toto křestní jméno se objevuje v bulharském kalendáři. Je to jméno archanděla Michala, které má různé varianty.

V Bulharsku se „Rangel (archanděl Michael) Michaelmas Michaeol slaví v tzv. Křesťanských svátcích dne 8. listopadu na počest "katolické jednoty andělských řádů“.

http://www.ime­nata.com/holli­day-72.html
Angel, Angelina, Angelinka archanděl Gabriel, Gabriel, Emil Emilia, Emilian, Emiliana, Lina, Mila, Adelina, Milan, Milan, Milanka, Milen, Milena, Milio, Michael, Michaela, Michael, Michael, Miho, Ognyan, Ognyana Plamen, Adelina, Rada, Radi Radivoy, Radka, Radko, Radmila, Radoslav Radoslav, Radostín Radostina, Rajko, Raina, Raycho, Rangel, Raphael, nebe, Blonde, rusky, Ruslan Seraphim.

Další odpovědi
anonym

Tato otázka mi přijde dost zbytečná, můžeš si to přece dost lehce najít na internetu, stačí když zadáš do vyhledávače danné jméno a zobrazí se ti kdy má svátek, a Vy doma nevedete kalendář? A tady je stránka kde zadáš jmono a ono ti vyjede kdy má svátek http://www.e-svatek.cz/

Beer4Real

Zítra.

marci1

V českém kalendáři Rangel svátek nemá, tak si ho může oslavit kdy chce.