huxa

Kdy má skončit prohibice? už mi chybí božkov…, vám ne?

Nejlepší odpověď
quentos

mně ne, mám tu zbytek starýho, zbytek whisky … a beztak to moc nepiju, radši pivo a víno

Další odpovědi
Drap

Mě nechybí, spolehám na vlastní zdroje.

Jose1f

Lahve s metanolem jsou roztroušeny po regálech obchodů, podobně jako jsou roztroušeny miny v bývalých válečných polích. Ještě mnoho alkoholiků oslepne a v horším případě zemře, než než budou všechny regály očištěny. Bude škoda každého normálního člověka, na kterého náhodou připadne někde zapomenutý lahodný frťan s metanolem. Proto ať chybí, nebo nechybí, rozumný člověk teď tvrdý alkohol nepije. A ještě dlouhou dobu pít nebude.

terry

Nechybí. Raději kvalitní vínko a i to mám doma.

mojitek

brambory jsou lepší k řízku.No jinak situace je fakt vážná-není divu když je tolik mrtvých a odpovědné orgány si nevědí rady,proto takové opatření.Kdyby to mělo zachránit jediný život tak to má svůj účinek.Mělo se jednat ale mnohem dřív,náznaky tohohle prů.eru už tu byly…