zjentek

Kdy lidské vědění už konečně prokáže, že neobyvatelná planeta je vlastně takový malý zázrak?

https://pozitivni-zpravy.cz/zeme-neni-jedina-obyvatelna-planeta-v-mlecne-draze-jich-muze-byt-az-300-milionu/?utm_cam­paign=&utm_me­dium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Odpovědi
rrihamirek1

Vesmir je fascinujici, lidske plémě se mu nikdy nemuze rovnat, mozna jen lehce nakouknout do jeho tajemstvi.

Roman71

Celý ten nádherný kosmický prostor, kam až lidské oko (nebo technika) dohlédne, byl, je a ještě dooouuuho bude daleko za hranicemi lidského chápání. Všechny ty teoreticky obyvatelné planety člověk může jen obdivovat, protože se na ně za současných okolností nemá šanci dostat. Buďme rádi za to, a važme si toho, že Země, kterou lidská populace systematicky ničí, ještě poskytuje dostatek podpory pro život! Kdyby někdy, čistě hypotoeticky, mělo dojít k tomu, že bude Země neobyvatelná, kam se nebohý člověče vtrneš?

zjentek

Mirek tak já ho mám probádané tedy dost, při svých astrálních toulkách. (;