FlAsh_7

Kdy letos asi napadne první sníh?

Nejlepší odpověď
marci1

Stalo se tomu již 3.10.2019. 🙂
https://zpravy­.aktualne.cz/po­casi/v-krkonosich-napadl-prvni-snih-zimy-zastavil-lanovku-na-snez/r~377341­dee5c811e9ac76­0cc47ab5f122/

Další odpovědi
Drap

12.11

hapiky

To vím také přesně, nejvíce ho napadne v zimním období.

nyjono

???
Už se stalo.

agentpv

Už napadl – na záčátku roku, další už nebude.

Rokio

Nevím, ale myslím si, že je velmi pravděpodobné, že do Vánoc nějaký sníh bude i v nížinách vzhledem k tomu, že i v říjnu bylo chladno. Pokud se neoteplí, tak je velká naděje na sníh do Silvestra.

Jinak na začátku roku sníh napadl (v tom souhlasím s agentpv) a 3. 10. 2019 (v tom souhlasím s marci1).