LaDy MuSiC

Kdy kupujete Vánoční dárky?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Dlouho dopředu.

V říjnu je většinou mám všechny, v listopadu balík. A v prosinci peču cukroví a směju se všem, co na poslední chvíli nestíhají. (ne zcela doslova) 🙂

Další odpovědi
Toga

Jak kdy. Podle toho kdy mám kolik času.

Minulý rok jsem začala nakupovat už v listopadu :D Letos se mi do toho nějak nechtělo a tak jsem začla až začátkem prosince – kupodivu, už mám všechny nakoupené :D

verka

Jiná odpověd.

Já kupuji vánoční dárky podle toho, kdy mám peníze a většinou 23.12.,protože 24. se mi už nikam nechce.

hanulka11

Dlouho dopředu.

DusanOrlik

Jak kdy. Podle toho kdy mám kolik času.

briketka10

Jiná odpověd.

již to tu bylo, ale už mám koupený ty hlavní, ještě nějaký drobnosti a budu mít všechny konečně a HURÁ zabalit..

samicek333

Jiná odpověd.

Měsíc předem tu není…

MILAN1961

Jiná odpověd.

no přeci 24.12.

Heřman

Týden,dva před Vánoci.