dust8

Kdy konečně dojde nové album METALLICY?

Už je ta sakta 4 roky od Hirewired to selfdestruct!

Nejlepší odpověď
annas

Jaké je datum vydání nového alba Metallica?

Mohlo by přijít dříve než později …

Jedno pevné datum uvedení na trh ještě nebylo oznámeno, ale nemělo by se čekat tak dlouho jako na předchozí LP. Nahráka „Hardwired…“ byla vydána v listopadu 2016 a následovala po Death Magnetic v roce 2008, která sama o sobě přichází pět let poté, co v roce 2003 rozdělila „St. Hněv'.

V březnu 2019 basista Robert Trujillo ujistil fanoušky, že příští album kapely vyjde mnohem rychleji než předchozí dvě . „Přijde to mnohem dříve než předchozí dvě … tentokrát si myslím, že na to dokážeme skočit ve studiu mnohem rychleji a začít pracovat,“ řekl Trujillo pro The Music podcast .

„Všichni jsme se zavázali, že to bude dřív než později.“ Jak brzy? Nevím. Cestovali jsme non-stop. Už je to přes dva roky. V určitém okamžiku si určitě musíme trochu odpočinout. Je to pro nás něco správného, ​​protože jsme pracovali tvrdě. “

Dne 20. března 2019

https://www.nme­.com/blogs/nme-blogs/metallica-new-11th-album-release-date-tracklist-details-2463999