rady74

Kdy končí seriál?

Kdy končí seriál gympl?

Nejlepší odpověď
Matthew

No podle programu kolem 21:40 :D

Další odpovědi
tom004

V okamžiku, kdy se režisér rozhodne zařadit klapku s nápisem „KONEC“. A vzhledem k tomu, že se vše děje podle hesla „čím větší volovina, tím větší úspěch“, tak ještě hodně dlouho.
Doplňuji:
Chybí poslední slovo: neskončí.

manon

Nejspíš další z řady nekonečných seriálů…

venkovan

Nebo – televizní národ si vyžádá ještě tisíce dílů. Vždyť ředitelka se musí stát pracovnicí kontrolního úřadu (podle pravidla o kopancích směrem vzhůru) a Adam musí vychovat s tou z baru (Denisa?) tucet skvělých děti.
Moc to nesleduji – tak od PC. Ale co jsem postřehl, jediná z pohledu praktického života pravdivá osoba v seriálu je ta ředitelka. Jednak si myslím, že herečka si této role přímo užívá (hodného zahraje každý) a jednak je to jen trochu přehrávaná bežná postava mnohých nadřízených.

Šárina13

Skončil včera, ale točí se druhá série. :)