Avatar uživatele
anonym

Kdy jste si sami koupili knihu?

Ja se priznam-aspon 5 let.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, BEAES před 4808 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Kupujem priemerne 5 ročne. Nielen beletriu ale aj odborné.
Okrem ťoho sťahujem elektronické, tie nepočítam na kusy ale na GB.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Asi před dvěma měsícema – malou knížečku ve švédštině, jako suvenýr ze Stockholmu – abych měla motivaci se dál učit řeč a vrátit se tam. Je to příběh holky, které se zabije celá rodina při letecké havárii a ona se snaží zabít nebo zjistit, proč by měla žít dál. Je to psaný zvláštně humorně, ale přitom v tom je spousta zajímavejch myšlenek o životě.
A předtím v létě – odbornou bichli o letadlech. Předtím taky. Mám knížky ráda a nerada čtu z monitoru, takže občas když na nějakou dobrou (kterou už jsem četla a vím, že ji budu chtít číst znova) narazím, udělám si radost. Hlavně u Stephena Kinga většinou neodolám :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ani nevím.to bude dost dlouho,poslední asi bylo
„Jitro kouzelníků“.
Takže to muselo být až po Sametové Pseudorevoluci,bol­ševik ji měl na indexu.
Chodím do knihoven,dnes je dobrá knížka dost drahá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

V září. Je to kniha o obyčejných lidech v japonsku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Koupím si jich skoro 50 ročně. Čtení je můj velký koníček. Tak 20 je jich z obchodu a zbytek na Aukru, v Antikvariátech a Levných knihách. Už mám skoro 700 knih a nevím už kam to mám dávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Ano, často. Už je ani nepočítám. Jen žánr se mění 🙂.
Je pravdou, že knihy jsou celkem drahá záležitost, ale posledních pár let kupuji takové, ke kterým se vracím a vždy mi dá něco nového.
Knihu, kterou bych přečetla jednou si půjčím 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Kupuji si knihy ráda, většinou na podzim a před Vánoci. Během roku chodím do knihovny, výjde to levněji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Na tuto otázku jsem odpovídala, ale potřebovala jsem opravit chybu, ale omylem jsem svou odpověď smazala.
Knihy víc dostávám, než kupuji. Jako poslední o olomouckých pomnících a starých domech.

před 4808 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To je v poradku Annas.

před 4808 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek