Kdy jste si sami koupili knihu?

Ja se priznam-aspon 5 let.

Nejlepší odpověď
led

Kupujem priemerne 5 ročne. Nielen beletriu ale aj odborné.
Okrem ťoho sťahujem elektronické, tie nepočítam na kusy ale na GB.

Další odpovědi
Terryle

Asi před dvěma měsícema – malou knížečku ve švédštině, jako suvenýr ze Stockholmu – abych měla motivaci se dál učit řeč a vrátit se tam. Je to příběh holky, které se zabije celá rodina při letecké havárii a ona se snaží zabít nebo zjistit, proč by měla žít dál. Je to psaný zvláštně humorně, ale přitom v tom je spousta zajímavejch myšlenek o životě.
A předtím v létě – odbornou bichli o letadlech. Předtím taky. Mám knížky ráda a nerada čtu z monitoru, takže občas když na nějakou dobrou (kterou už jsem četla a vím, že ji budu chtít číst znova) narazím, udělám si radost. Hlavně u Stephena Kinga většinou neodolám :o)

anonym

Ani nevím.to bude dost dlouho,poslední asi bylo
„Jitro kouzelníků“.
Takže to muselo být až po Sametové Pseudorevoluci,bol­ševik ji měl na indexu.
Chodím do knihoven,dnes je dobrá knížka dost drahá.

poa.li

V září. Je to kniha o obyčejných lidech v japonsku.

Martina S.

Koupím si jich skoro 50 ročně. Čtení je můj velký koníček. Tak 20 je jich z obchodu a zbytek na Aukru, v Antikvariátech a Levných knihách. Už mám skoro 700 knih a nevím už kam to mám dávat.

ReHu

Ano, často. Už je ani nepočítám. Jen žánr se mění 🙂.
Je pravdou, že knihy jsou celkem drahá záležitost, ale posledních pár let kupuji takové, ke kterým se vracím a vždy mi dá něco nového.
Knihu, kterou bych přečetla jednou si půjčím 🙂.

BEAES

Kupuji si knihy ráda, většinou na podzim a před Vánoci. Během roku chodím do knihovny, výjde to levněji.

annas

Na tuto otázku jsem odpovídala, ale potřebovala jsem opravit chybu, ale omylem jsem svou odpověď smazala.
Knihy víc dostávám, než kupuji. Jako poslední o olomouckých pomnících a starých domech.

anonym

To je v poradku Annas.