Katru7

Kdy jste se naučili lyžovat?

Nejlepší odpověď
anonym

0-10

Patřím ještě k té generace, kdy jsme byli denně v přírodě, TV teprve začínala, zato jsme cca do 7 let zvládli spontánně všechny dovednosti, bruslit, lyžovat, jezdit na kole, plavat, respektovat slušnost a moudrost, vážit si stáří i skromných dárků, životních vzorů kompletních rodin a nikdy nepoznali nudu ani podrazy pseudokámošů.

Další odpovědi
Deli

Neumím lyžovat

… ani nesmím, mám 2× operované koleno a tak jsou pro mne lyže a brusle tabu, nerada bych pánům doktorům jejich dílo poničila. 🙂

ondra07

0-10

Můj taťka byl instruktor lyžování, takže už od dětství to umím a moc mně to baví..

quentos

Neumím lyžovat

… a nestojím o to, za ty zpřelámané hnáty mi to nestojí

briketka10

Neumím lyžovat

mám operovaná kolena 3× a záda jako Deli a nestojím o to, abych si zlámala ještě něco jiného..kyčel, apod.natož zase nějaký úraz hlavy, který jsem už měla..

Natee

0-10

Povinná výchova od rodičů :) A jsem tomu ráda, na škole to znamená výhodu při lyžařských kurzech.

Ella

11-20

v prváku na střední jsme méli lyžák, ale byl to slabý rok, všude bahno, Krkonoše zklamaly… takže moc lyžovat neumím
nejvíc naštvalo ,že rok potom za stejnou cenu jeli lyžovat do Alp :/

Illines

0-10

GM

0-10

samicek333

Neumím lyžovat

zkoušela jsem to, ale nebavilo mě to, tak jsem se ani nezkoušela zlepšovat

anonym

Pravdivost mých reálií může potvrdit tomm004, který zhruba v téže době sdílel obdobné zkušenosti na sjezdovce na „mikuldě“ i s taháním sáněk na konci srázu z polozamrzlého Chvalšinského potoku a koupání na tehdejších dvou krumlovských plovárnách.

anonym

Ještě malý dodatek, tato má klukovská zběhlost mi napomohla, když nás na vojně po krátké instruktáži postavili na starých erárních dřevěných lyžích ještě s kandahárem na sjezdovku z Lomnického štítu, abych to zvládl sjet i bez znalostí alpského slalomu, část i tzv. šusem, jen jsem to na konci málem neubrzdil a smykem vrazil až do fronty u vleku.

tom004

Já se hrozně omlouvám,že reaguji až tak pozdě,ale příspěvky jsou pro mne „hrob“.A přiz­návám,utekl mi i e-mail.Ale jinak mohu vše potvrdit.Tedy až na ty Tatry.Tam jsem nikdy nehazardoval se svým zdravím. 🙂

anonym

ad tom, lepší pozdě než vůbec. Na ty Tatry mám svědky z vojny, ale ti mají nějak jiné starosti než chodit na Odpovědi:-)