Kepler

Kdy jste se naposledy zařechtali na veřejnosti?

Já včera v Kauflandu. Dva dědci na nákupech: jednomu spadla flaška na zem, načež zaznělo hromové zaklení.

  • Bohušu, ku… se neříká!
  • a pi.. se može?
  • to ano
  • DO PI..!!!

Málem jsem si učůrnul. Dáte něco k lepšímu?

Nejlepší odpověď
dudu

Minulý týden jsem u nás ve městě míjel stánek s občerstvením. Před ním měl pan majitel postavenu reklamu ve tvaru písmene A. Z jedné straně nabízel grilované vepřové koleno a na druhé /asi pro jistotu/ grylované vepřové koleno.

Další odpovědi
hapiky

V autobuse: žena, která se i po velkém úsilí nemůže dostat do autobusu křičí na cestující v autobuse: Potlačte se tam dále do vozu, pro Kristovy rány! Z autobusu se ozve: Paničko, já jsem jednou potlačil a teď platím 2litry měsíčně.

annas

Ad Kepler,

slovo řechtat neexistuje, ale řehtat.

Kepler

Já vím, kůň řehtá. Ale Valaši se nespisovně řechtají. Já tam prostě to „ch“ slyším, stejně tak jako nikdo nevysloví na sHledanou…

annas

Je rozdíl mezi psaním a mluvením.

Při mluvení dochází k tzv. asimilaci znělosti. Moravsky /nazhledanou/, česky /naschledanou/.