Kdy jste naposledy vyplivli „jedovatou“ slinu ?!

Doplňuji:
… a kterým směrem, zapomněl jsem dodat!

Nejlepší odpověď
Drap

Dnes ráno.

Další odpovědi
Braník

já naposledy při volbě prezidenta
Doplňuji:
ale ze sliny žádnej ohen ani kouř

pusinka50

Plivu každý den u televizních zpráv, pakliže je vidím. Naposledy jsem ji vyplivla směr TV Václav Klaus před několika dny, když hovořil v pivovaru vyrábějícím Budvar (teď si zaboha nevzpomenu v kterém městě) o tom, že se zasloužil o to, že pivovar nebyl zprivatizován. ON se přitom ani nezastyděl, ON ekonomický kre.én, strůjce celé podělané privatizace, která položila naší republiku do dluhového hnoje:-(

Matthew

V poslední době už mi nestačí ani sliny :D naposledy, když zase hlásili zdražování elektřiny a plynu. Fujtajxl flus ! :D

anonym

Nejsem kobra černokrká abych plivala jed(ovaté) sliny.
Doplňuji:
Tady máme tu plivačku jedu:
http://www.ty­den.cz/obrazek/ko­bra-497970c978894­_275x183.jpg