Complex

Kdy jste naposledy vyluštili křížovku?

Nejlepší odpověď
annas

Dnes. Jinak pravidelně z příloh MF Dnes. Občas tajenku použiji pro svou otázku.

Porovnávám, zda jde o originální tajenku, která se nedá najít na netu. To se mně sice podařilo, ale jen 2× – 3×.

Další odpovědi
Kepler

Naposledy asi tak před 15 lety, tiskoviny nekupuju. Spíš jsem křížovky sestavoval, později i na PC. Je to mnohem lepší zábava.

Arne1

Asi předevčírem, takovou miniaturní v němčině. Bylo to zapotřebí pro luštěné jedné mystery keše.

marci1

Včera, ale je to téměř každý den. Člověk si musí tu mozkovnu trénovat. 🙂

quentos

Předminulý pátek v čekárně u léčitele.
Mám raději scrabble, to je větší výzva.

Kelt

Raději luštím sudoku, ale i křížovku, ale ta křížovka mne nebaví .

aliendrone

Někdy počátkem léta minulý rok – v čekárně u doktora. Zírat na ty „smrtelně nemocné“ s pupínkem na prstu FAKT nešlo, takže jsem se překonal a trochu štítivě chopil volně položených tiskovin. ;D (proč nešlo si hrát s některým mobilem je na dlouhé vyprávění) ;) :)

jáára

A znáte luštit křížovku bez tužky? Respektive jen doplňovat tajenku? Si tak tříbím fotopaměť.