Kelt

Kdy jste naposledy uskutečnili nějakou delší cestu?

Myslím cestu delší než 300 km a můžete to brát jako řidič i jako cestující (vlakem, letadlem atd) . Odkud kam kdy to bylo a kolik to bylo km? A počítají se i poznávací zájezdy. Děkuji.

Odpovědi
tnovakt

Minulý víkend jsme byli v Rovaniemi až na polárním kruhu. Víc než 1250 km jedna cesta.

Více o našich cestách – http://posvyose.cz/

quentos

Podle toho, zda se do těch 300 km počítá cesta tam i zpět dohromady.
Pokud ano, tak to byla cesta do Říčan u Prahy koncem října na mistrovství ČR ve scrabblu.
Pokud ne, musím zabrousit až do letošního července, kdy jsem strávil několik parádních dní v přímořském letovisku Sopot v Polsku, vzdáleného (vlakem) od Trutnova cca 700 km (a potom najeto vlakem dalších 700 km cestou zpátky). Plus dalších cca 400 km zajížďka, protože jsem jel přes Bohumín, kde byl sraz. Celkem tedy 1800 km.

Matthew

Cca 5 měsíců nazpět z Prahy do Manchesteru, od té doby zde pracuji :)

Nuk nuk

Poté, co jsme jeli přes 2000 km z Prahy do Oděsy (kde jsme ovšem 3 měsíce pobyli, takže se to asi jako jeden zátah nepočítá, jsme se z Oděsy (Ukrajina) vraceli do Prahy přes Haifu, Jeruzalém a Tel Aviv (Izrael).
Trasa z Prahy do Oděsy proběhla vlakem a trvala 2 dny. Trasu Oděsa – Haifa jsme pluli na lodi a trvala 3,5 dne. Po Izraeli jsme se pohybovali všelijak, a z Tel Avivu domů jsme to pak už brali standardně letecky, takže pouhé 3 hodinky. Kolik to bylo kilometrů, ani netuším.

To celé ovšem už je nějakých 17 let zpátky.

Lamalam

V létě, letadlem 3200 km tam a stejnou vzdálenost zpátky.