Miroslavst

Kdy jste naposledy řekli nebo slyšeli od srdce

své manželce, partnerce-svému manželovi, partnerovi tato tři slova?
Mám tě rád(a.
Myslím od srdce a ne, když jste něco potřebovali.

Nejlepší odpověď
quentos

s nejlepší kamarádkou si to říkáme prakticky při každém loučení, ať už osobním, chatovém či mailovém; vyletí to z nás vždycky tak automaticky, že nás to oba – shodli jsme se na tom – úplně dostává. Právě pro tu spontánnost to nemůže být jiné než upřímné.
Je to s ní přímo jakési „duchovní partnerství“, spříznění duší, takže nakonec ani neodbočuju od tématu.

Další odpovědi
anonym

před deseti minutami,než šel do práce řekl mi miluji tě a nezlob