Avatar uživatele
bolak

Kdy jste naposledy někomu něco rozbili?

Komu? Jak se to stalo (nešikovnost, záměr)? Co to bylo? Přiznali jste se?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? manon, aramah, barnajka, anonym, anonym před 4189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Rozbíjím jen z nešikovnosti. Nejčastěji doma běžné věci. Jednou jsem ale z hlouposti rozbila babičce skleněný džbán – to jsem byla docela malá – a ona mi říkala nelej tam ten horký čaj, praskne to, jenže já měla svoji hlavu :) Přiznávat jsem se nemusela, ona to viděla :)

PS: Na čím obličeji by přistála ta pěst, kdybys ho měl poruce ? :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nevzpomínám si, že bych někdy někomu něco rozbila. Jsem na věci dost opatrná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Rozbila jsem si auto, odneslo to světlo maska a kapota.
Srážka se zvěří naštěstí škodná jsem byla jen já srnka odběhla a ještě na mě vystrčila kopýtko :)))
Auto už je v pořádku a tak vše dopadlo maximálně dobře :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

No já jsem kamarádce vypálila uhlíkem díru do noťasu, ale pořád funguje, akorát od té doby mě nepustí k vodnici blíž než na deset metrů :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
david22

Bráškovi jsem rozbil hubu(slušně řečeno ústa) ale to huž je ňákej ten pátek…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Tak kdysi jsem se dost kamarádila s jednou holkou, se kterou jsme chodily dost dlouho na dramaťák a vždycky, když jsem byla u ní, tak jsem buď něco vysypala, rozlila nebo podobně. Pak jsme si to začaly i psát, ale myslím, že největší pohroma byla tato: Byly jsme večer samy doma, udělaly si intimčo se spoustou svíček. Už nebylo co dělat a byly jsme celkem unavené, tak jsme si řekly, že půjdem spát. Ona mě poprosila, ať sfouknu ty dvě velké svíčky u mě. Tu na klavíru jsem sfoukla v pohodě. Té před televizí se vůbec nechtělo, tak jsem musela fouknout asi třikrát, přičemž ten třetí fouk byl asi už moc silnej, tím pádem se všechen už rozteklej vosk z té svíčky rozprsk na televizní obrazovku. Chvilku jsem zůstala strnule stát a nevěděla, co na to mám říct. Takže místo spaní jsme byly vzhůru asi ještě půl hodiny a čistily televizi a okolí.
No, nejedná se tak o rozbití, ale na nic jiného jsem si nevzpomněla. Jinak se samozřejmě vždycky přiznávám, nejsem přece srab.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ano jednomu šmejdovi co mě zaparkoval na mém vjezdu jsem převrátil fáčko na střechu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

vztekem,hrnic­ky.pred tydnem.hmmm,moje nebyly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wang

Měl jsem pěknou Ikea skříňku, boky měla pěkně melaminově lesklý.
Šikula jsem natloukl dřevěný spojovací kolíčky do dírek v dřevotřísce kladívkem! jako aby to bylo sichr. no a pak uz jen čuměl, jaký hrby to udělalo na druhý straně ;(
Skříňka funguje, ale už není tak hezký.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

RyuzakiKate > http://www.you­tube.com/watch?v=3-AMSB2hwtI

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

manon: já to úplně vidím

„-manon, že tys do toho žbánu lila horkou vodu?!
-ňé, ťo samóó :( “

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Docela malá bylo asi 12 a to už jsem nešišlala :) Možná i víc. Tak to už jsem byla vlastně docela velká.

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ukaž jak!

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: No vlastně si dodatečně vzpomínám, že už jsem byla v důchodu. To ta senilita :)

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek