bolak

Kdy jste naposledy našli nějaké peníze?

Já i pamatuju, když jsem bejval dítě, tak sem furt něco lesklýho nacházel, a z peněz klidně i dvacetikoruny, ale teď co sem vyrost tak jako by se po nich slehla zem. Takže buď už blbě vidim a nebo lidi přestali ztrácet.

Máte to u vás stejně?

Nejlepší odpověď
led

Veľakrát stačí pred praním pozrieť vrecká nohavíc

Další odpovědi
Hamon

Koukáš z větší výšky. Člověk kouká víceméně pořád stejně – přímo vpřed. Periferně vidíme spoustu dalších věcí, tj. i mince na zemi, když se zalesknou. Jenže když koukáš z větší výšky, zem vidíš periferně ve větší dálce a tyhle detaily už nevnímáš. Zkus chodit a koukat přitom do země.
A nedávno jsem našel korunu, bylo to mezi Palačákem a Mánesem (Praha). Zkus se tam mrknout, možná tam ještě leží :)

marci1

Stává se mi to někdy. Nedávno jsem našla padesátku. Většinou jsou to koruny. Ty se ztrácejí nějak častěji. Lidé si ty peníze nějak víc hlídají, či co ! A bankovku nikdo neztratí a neztratí ! Ále, co, peníze kazí lidi ! 🙂

redy

Ztrácet nepřestali aspoň já ne,když du nalehko tak si dávám pár peňez do krabky od cigár mezi tu průsvitnou folii.(když du do lesa) a pak si zapálíme a prachy sou v prachu, nikdy nemám víc jak dvěsta.
A stalo se že i po tejdnu sem je našla,no byla sem na vrcholu blaha,kam se se…u vánoce :))

arygnoc

dnes.
otvoril som peňaženku.

anonym

Vloni dvacku, ale pak jsem viděl houmlesáka u kontejneru a lehce nabyl, lehce pozbyl

klumprt

Asi před 14 dny 7 Kč v automatu na kafe v Kauflandu 🙂
Já jsem na to slepej, ale manželka má na mince zrak jak ostříž. Potvrzuje mi tak teorii, že muži jsou lovci a ženy sběrači. Ale jen z poloviny, protože já jsem ještě nikdy nic neulovil 🙂

bolak

Hamon: ok, začnu lízt po čtyřech ;)