Avatar uživatele
bolak

Kdy jste naposledy našli nějaké peníze?

Já i pamatuju, když jsem bejval dítě, tak sem furt něco lesklýho nacházel, a z peněz klidně i dvacetikoruny, ale teď co sem vyrost tak jako by se po nich slehla zem. Takže buď už blbě vidim a nebo lidi přestali ztrácet.

Máte to u vás stejně?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3763 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Veľakrát stačí pred praním pozrieť vrecká nohavíc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Koukáš z větší výšky. Člověk kouká víceméně pořád stejně – přímo vpřed. Periferně vidíme spoustu dalších věcí, tj. i mince na zemi, když se zalesknou. Jenže když koukáš z větší výšky, zem vidíš periferně ve větší dálce a tyhle detaily už nevnímáš. Zkus chodit a koukat přitom do země.
A nedávno jsem našel korunu, bylo to mezi Palačákem a Mánesem (Praha). Zkus se tam mrknout, možná tam ještě leží :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Stává se mi to někdy. Nedávno jsem našla padesátku. Většinou jsou to koruny. Ty se ztrácejí nějak častěji. Lidé si ty peníze nějak víc hlídají, či co ! A bankovku nikdo neztratí a neztratí ! Ále, co, peníze kazí lidi ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Ztrácet nepřestali aspoň já ne,když du nalehko tak si dávám pár peňez do krabky od cigár mezi tu průsvitnou folii.(když du do lesa) a pak si zapálíme a prachy sou v prachu, nikdy nemám víc jak dvěsta.
A stalo se že i po tejdnu sem je našla,no byla sem na vrcholu blaha,kam se se…u vánoce :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

dnes.
otvoril som peňaženku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vloni dvacku, ale pak jsem viděl houmlesáka u kontejneru a lehce nabyl, lehce pozbyl

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Asi před 14 dny 7 Kč v automatu na kafe v Kauflandu 🙂
Já jsem na to slepej, ale manželka má na mince zrak jak ostříž. Potvrzuje mi tak teorii, že muži jsou lovci a ženy sběrači. Ale jen z poloviny, protože já jsem ještě nikdy nic neulovil 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Hamon: ok, začnu lízt po čtyřech ;)

před 3763 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek