nyjono

Kdy jste naposledy dostali do poštovní schránky klasický dopis?

Nemyslím elektronický ani vánoční přání.
Prostě rukou psaný dopis, jak se psal ještě před 20 lety.
Nebo 30? 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

Loni v létě, tuším. Mám pár přátel, s nimiž na „klasické“ dopisování stále nedáme dopustit, ač jsme v kontaktu i mailem.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Asi před týdnem. Ručně psaná adresa i dopis.

Kepler

Mně každý rok nějaký přijde z Německa. Mám tam tetu, která je už stará, takové vymoženosti jako internet nemá, telefonování je pro ni dost drahé a tak píše. Já jsem na to příliš líný, tak jí občas zavolám.

gecco

Asi před třemi měsíci…
😉
Semotamo se mi taková věc přihodí.
Já, pokud taky někdy posílám dopisy, je píšu na počítači – rukou už psát skoro neumím…
😉

pusinka50

Asi před 10 lety, nebo je to déle. Od své neteře. Od té doby, co mám internet, už ani já nepíši dopisy. Jen když je občas potřeba poslat něco na úřad. Když potřebuji něco napsat rukou, mám s tím docela už problém napsat to tak, abych měla úhledné písmo. 🙂

briketka10

Kondolenci. Před půl rokem.
Úmrtí příbuzné v Náchodě.
Neznala jsem ji, ale ona mou
maminku.

nyjono

Nevím o nikom, kdo by dostal nebo napsal kondolenci (nebo gratulaci apod.) formou klasického dopisu. Už velmi mnoho let pouze předtištěné s tematickým obrázkem.
Ale, užij si ty body, sběratelko briketko.