Kepler

Kdy jste naposledy bruslili na rybníku nebo přehradě?

A kde to bylo?

https://pixaba­y.com/cs/photos/led-brusle-jezero-studen%C3%A9-v-zim%C4%9B-1200911/

Nejlepší odpověď
Arne1

Nikdy. Jsem nebruslič.

Další odpovědi
da ny

Na rybníku naposledy před 45 lety 🙂
Naposledy jsem bruslila před 43 roky.

Malvína

Hodně dávno. Už asi třetí zimu si říkám, že na to hupsnu… a ono stále nic. 🙂
Kdysi jsem jezdila na kolečkových, ale poté, co jsem tak blbě spadla na obě kolena, se kterými mám díky tomu problémy doteď, jsem je zahodila a už se na ně nevrátila. Tak nevím, mám dát ještě šanci? Nerada bych zase skončila ve křoví, poněvadž začátky jsou těžké! 😁

quentos

Nikdy. Nebruslím a nelyžuju, mně stačí, když mi ujíždějí nohy při chůzi po zledovatělém povrchu a už z toho mám hrůzu. Jak si někdo může nechat ujíždět nohy dobrovolně, nechápu.

aliendrone

Na rybníku naposledy v dětství. Ale počítat to nebudu, protože jsem FOREVER YOUNG aliendrone! ;) :D :D

Ametyst

V mládí skoro denně. Obouvala jsem si brusle už doma u dveří. Dokonce se při jarní povodni rozlila řeka a zaplavila louku, potom přišly mrazy a my bruslili po krásném průhledném ledě, pod kterým se to zelenalo. Nádhera a bezpečí.

Roman71

Tuším někdy v roce 1985 nebo 1986 na Vranovské přehradě.
Byli jsme tam v zimě na lyžařském kurzu se základní školou a že pěkně mrzlo, strávili jsme nejedno krásné odpoledne na bruslích. Paráda!

nyjono

Na ZŠ. A to už je pár desítek let. 😁

Kepler

Já jsem byl docela dobrý bruslař, uměl jsem i jednoduché skoky typu kadet, ale naposledy jsem si zabruslil asi tak před 30 lety. Na jeden zážitek ale nezapomenu. To mi bylo 13 nebo 14 a padla taková ledovka, že celé sídliště bylo pokryto 1 cm ledu. Babička se bála jít do obchodu, tak jsem jí tam zabruslil. Celá parta jsme 2 dny bruslili úplně všude – po chodnících, po cestách. To byla paráda.

Roman71

To si dokážu představit.. kluziště absolutně všude. Jen pro pěší to bylo o život. Kolikrát tady na severu Čech zapršelo a nečekaně klesla teplota. To jsem jednou pozoroval z okna bytu, že přijel na zastávku autobus, který už tak měl co dělat, aby dobrzdil.. Za chvíli na zastávce nebylo kam šlápnout, protože se tam válel jeden vystoupivší cestující vedle druhého. Tenhle scénář se během krátké doby několikrát opakoval.