Kdy jste naposledy bourali. ? Ja v sobotu. ;-( Pri 20 km/hod. jsem se " sikovne vyhybala " BLBE stojicimu priv. voziku!

P.S. Kdyby tam nestal , tak bych nebourala ! 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

„kdyby tam ten druhej nebyl, tak bych do nej nevrazil“ … to zni jako skvela omluva libovolne bouračky 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Za ty léta co jezdím jsem nebourala, jen jednou jsem šmrncla vrata, odnesl to jen slabý škrábanec na zadním blatníku

dědapetr

Neboural jsem,ale byl jsem nabourán.

casey

Naposledy pred peti lety mi nedal na krizovatce prednost ridic, ktery se pry domnival, ze je na hlavni. Auta skoncila ve srotu a ja se zlomenou rukou na 3 mesice doma. Bylo to na zacatku leta a ja jsem si nakonec udelal s dcerou v ramci moznosti prijemne prazdniny na chate.

Andělé

Bourala jsem zatím jedinkrát v životě,dne 22.12.2003 v za­táčce na mostě (na Nábřeží kousek od mamky) na namrzlé vozovce. Dostala jsem při 30–40km/hod.v zatáčce smyk a nabourala do protijedoucího auta.Dcera (bylo jí 5 let),seděla připoutaná v sedačce a díky ní přežila.
Já jsem měla 3× zlomenou pánev a otřes mozku,hasiči mě museli odřezávat ze zaklíněné sedačky…
Ten den byly tři bouračky a všechny na Nábřeží…:-(
Za 4 měsíce jsem opět jezdila do práce,ale už v jiném autě,to původní jsem úplně zrušila…

anonym

Se soukromým 2×,s Fiátkem 850 při couvání do zapuštěného sloupku, který prostě v zrcátkách nebyl vidět a po 2. se Š 120 lehce jen do nárazníků při nedobrždění na křižovatce, kdy ten přede mnou to „zašlápl“.
Pak s Feldou už nikdy.
Za to u firemních, s nimiž jsem jezdil po řadu let prakticky denně, to bylo horší.
Jednou to do mne na křižovatce napálilo auto s albánskou mafií, odnesly to pravé dveře a blatník. Další kolize při cestě do JETE Temelín – smyk na zasněžené a neposypané vozovce. Sjel jsem do pankejtu, opět plechařina a oprava v servisu na týden.
Pak ještě četné škrábance na parkovištích, odřené boky, na stavbě náklaďák atd. naštěstí jen prkotiny, naražený disk o zasněžený obrubník apod.

chudst

Take jako dedapetr jsem neboural, ale byl jsem nabouran. Nastesti to pri couvani jednoho magora, ktery si nevsiml, ze jsem za nim, odnesl jen drzak na predni znacku – muze to byt tak pul roku, co se to stalo.