bolak

Kdy jste naposled zvraceli?

Nejlepší odpověď
quentos

už dlouho ne

marně vzpomínám. Nemám ve zvyku se ožírat do takové míry, poprvé a naposledy jsem to udělal zamlada, tudíž naposledy to mohlo být před dobrými 11 lety.
Co je to za úchylnou anketu :{D>

Další odpovědi
Drap

už dlouho ne

Asi před čtyřiceti léty ale přesný datum ani rok si už bohužel nepamatuji

briketka10

loni

loni a to jsem pila 12Budvar na lačný žaludek, jen tři malý říkal kámoš no a pak se mi udělalo tak špatně..zbytek si domysli

hanulka11

už dlouho ne

Tobě je špatně, že tě napadají takové otázky???

WeeBear

už dlouho ne

Naposled když mi byly čtyři a postihla mě salmonelóza ve velkém, brr.. :-/

Jinak, co to jsou za otázky? 😁

samicek333

loni

Něco sem asi chytla…

venkovan

loni

Ke konci roku – střevní chřipka je svińa. A co slyším, tak je v tomto počasí stále mezi námi. Takže mnozí třeba budou mít to štěstí, že příště zatrhnou – letos.

Jikra

už dlouho ne

anonym

už dlouho ne

MILAN1961

už dlouho ne

Petra09

loni

Terryle

loni

Natee

loni

Nikoliv však kvůli akloholu, ale kvůli velké nervozitě..

bolak

tak a pojistil sem se, každej ste vodemě dostal palec, takže kdyby náhodou někoho napadlo nahlásit to jako závadnou otázku, tak ste sami proti sobě… :)

bolak

hanulka11: ani ne, proč, co je na týhle otázce tak moc „takovýho“? :)

Nejseš náhodou ta ženská vod nás z masny? Ta na mě taky koukala, když jsem se ji zeptal, proč nepoužívá igelitový rukavice a jestli před tím, než mi nabrala těch dvacet deka vysočiny, aspoň umyla ruce…

hanulka11

ne to nejsem já bolaku ani náhodou

já to beru podle sebe … když mám prima náladu ,tak by mě nenapadlo se prát na katastrofy a
když je mi dobře ,nenapadají mne věci že bych zvracela ,ale nic proti tobě

bolak

A co je na zvracení špatnýho? Je to zábava jako každá jiná, třeba jako jazykolamy.

hanulko, strč prst skrz krk

hanulka11

kdepak ,já mám lepší zábavy a ty se bav dobře