Kulpix

Kdy jste naposled volali z telefonní budky?

Nejlepší odpověď
brillant

To asi bude cca 20 let zpátky.

Další odpovědi
Vroudenspil

Asi před půl rokem . když mi došel kredit na mobilu. potřeboval jsem aby po mě přijel kamarád , protože jsem byl i bez peněz na MHD xD .

yuko

Asi tak v roce 1997, to se vytocilo nejake cislo, vyslechli jste si nejakou reklamu a pak jste si mohli zavolat zdarma do Kanady na nekolik minut.

dubraro

Asi tak před 20 lety.

Ale mám k tomu jednu zajímavost. Navštívil jsem firmu, kde měli telefonní budky přímo v open-space kanceláři. Jen v nich nebyly telefony. Byly určeny k tomu, aby telefonující (z mobilu) se do ní zavřel a nerušil kolegy. Připadlo mi to geniální.

zvonisek

Já asi nikdy, jsou ještě vůbec?

marci1

Jednou, už nevím přesně kdy, ale telefonní budku na karty jsme měli nedaleko domu ještě asi před třemi roky. 🙂

kurec

Jop dneska jsem volal eddiemu o tom že nám mastňácí zapálili náklaďák

Klaproth

Vloni.

briketka10

Asi okolo roku 97 z chaty byla tam na náměstí jedna
stará budka mohla jsem za drobné volat domů.
Potom ještě na poště byly dlouho.

Rakira

já nikdy :(