Deli

Kdy jste naposled udělali něco bláznivého? A co?

My máme recese v oblibě s manželem, takže krásně bláznivý nápad jsme měli třeba letos na dovolené.
Šli jsme si večer zatančit na živou hudbu k hotelovému bazénu. Bazén, parket, pódium… Kolem bazénu stolky, svíčky, drinky… Asi po hodinové produkci, kdy nikdo vůbec netančil a nám se hudba moc nelíbila, tak jsme si povídali, začalo pršet. Ale během 10 vteřin se spustil slejvák, blesky, hromy, všude plno vody… Lidi se namačkaní ke zdem hnali všemi směry, jen honem do sucha, do hotelu. My jsme chvilku dál seděli, byla nádherná teplá noc a i ten déšť byl takový teplý… Pak jsem vzala manžela za ruku a povídám: Pojď! Šel ochotně, už tušil, že jdu dělat něco úplně jiného než ostatní. Dovedla jsem ho doprostřed parketu, tam jsem ho objala a dlouho, dlouho jsme se líbali. Tekl po nás déšť a my se objímali a líbali, tančili bez hudby… A z hotelových oken na nás koukaly stovky lidí, kteří vykoukli, aby viděli to boží dopuštění… Bylo to nádherné, vůbec nám nevadilo, že jsme totálně promočení.

Dorazila mne dcera, které jsem to druhý den vyprávěla, když se zeptala, jak jsme si zatancovali. Když jsem jí to dovyprávěla, řekla jen: No jasně! S pořádnou dávkou despektu v hlase.
Asi jí připadáme staří na to, abychom dělali bláznivé věci?!

Nejlepší odpověď
Andělé

Deli,tj.překrásný 🙂
My jsme s bývalým manželem jednou v lese také promokli skrz na skrz a jak jsme letěli domů,cestou jsme se sklouzli a skutáleli se ze stráně,obalilo nás to blátivým bahnem a dole se smáli a také pak líbali a líbali. Byl to teplý déšt,něco nečekaného a krásného…
Domů jsme šli jak podivíni,ale nám to bylo fuk…jo,kdeže lonské sněhy jsou…

Další odpovědi
anonym

Deli , pro me by hodne blaznive uz bylo jen to , ze bych se vubec s nekym libala – i jen na suchu. ! 🙂 To by byla asi nejvetsi blaznivina , ktera by me po 10 letech potkala. 🙂

  • iv-

P.S. Preji vam to ale vsem … a rada se divam i na mlade pusinkujici se v aute ( na semaforu , ne za jizdy ).. to ve me vzdycky vzbudi usmev..
a ja byt na te dovolene , tak bych vam urcite zatleskala… -iv-

kropitko

Je to super, déšť v teplém letním dni zbožňuji a musím přiznat, že jsme s manželem nezůstali jen u toho líbání,,,no pravda, nebylo to na veřejnosti a netancovali jsme u toho,,,DD

Jinak samozřejmě dělám spoustu bláznivých věcí,,,hlavně jsem dost nevypočitatelná, takže ani ten kdo si myslí, že mě dobře zná nechápe co se mi právě honí v hlavě a co v další minutě udělám,,je fakt, že ne vždy se tomu všichni smějí,,

snookerballs

To je hezký, a dceru neposlouchej…