dust8

Kdy jste měli naposledy kondenzované slazené mléko Piknik v tubě? Prodává se ještě?

Já tak před 20 lety? Asi cca.....

Nejlepší odpověď
anonym

I Pikao, stále na trhu. Klasikou nic nezkazíš.

Další odpovědi
Hufnágl

Já si pochutnával také na Pikao, ale to bylo cca před 50 – ti lety. Pokud je stejné kvality i dnes, doporučte mi to.

Kepler

Ano, prodává v ceně kolem 30 Kč/150 g. Jako dítě jsem ho miloval. Naposledy jsem tohle koupil v plechovce, když jsem vyráběl vaječný koňak. Asi tak před 5 lety.

Mc Merkurion

… já raději Salko …

Malvína

Asi predevčírem. Občas si koupím a o chlup více mám raději Jesenku 🙂

jsemjá

Prodává, a před týdnem, zhruba