Kelt

Kdy jste byli naposledy v Praze? Nebo kdy se tam chystáte?

Pokud nebydlíte nebo neděláte v hlavním městě, tam tam často nejezdíte. Já tam jedu v sobotu, naposledy jsem tam byl před Mikulášem. A jak vy? Děkuji.

Odpovědi
quentos

Naposledy v únoru a znovu se tam chystám příští týden (v únoru na scrabblové turnaje a příští týden na koncert).

Kryšpín

Počítám tak za dvacet let až tam možná zase budou dle možností houfně provolávat slávu jako v roce 1948 soudruhu Klémovi, v roce 1968 soudruhu Dubčekovi, v roce 1989 humanistům za bojovném řinčení dozickými klíči, nabrousím samet a vyrazím do matičky Prahy.

Zatím jsem tam nebyl, ale pokud vyvěsí vážení umělci nad Hradem koblihy, tak budu zvažovat