Kepler

Kdy jste byli naposledy na dovolené pod stanem?

Dali jste přednost kempu se zázemím, nebo jen tak „na divoko“? Co romantika kontra pohodlí?

Nejlepší odpověď
Drap

V loňském roce. Naposledy jsem spal pod stanem před 14 dny

Další odpovědi
quentos

Loni v létě v Polsku. V kempu.

Lamalam

Na dlouhodobější dovolené pod stanem jsem naposled byla jako dítko s rodiči na Lipně, to už je pár let, ale na dvoudenní akce se stanem po Krušných horách jezdíme alespoň třikrát do roka.

ivzez

„Pár“ let už to bude…

Jezdívali jsme střídavě do kempu i „na divoko“.
Těžko říci, který způsob častěji.
„Na divoko“ ale jen bez dětí; s dětmi do kempu.

Adarenka

Pred tydnem

Mc Merkurion

… na dovolený jsem byl na Maltě, a vzhledem k tomu,že jsem měl dobrý počasí, spal jsem „pod širákem“ >>> své pohodlí mám rád, takže to byla postel na dvoře …
… pro mne je jinak i stan přepych, dávám přednost volnosti a netahat sebou zbytečný věci …
… teď pojedu na zlatý písky a to už budu mít „all inclusive“ …

Jiří Bohumil

K základní otázce – to vím ještě docela přesně. V létě r.1981 na splavu „na Hovězím“ v kempu.
Ale proto, že už tehdy jsem měl problémy s plotýnkami a ve stanu jsem se nevyspal, tak v r.1982 jsem postavil menší skládací přívěs a po dobrých zkušenostech jsem, v r.1986, (těsně než zakázali kompletní stavbu svépomocí), postavil ještě velký pevný bržděný přívěs (700 kg).
A ten máme dodnes.
A používá jej syn s rodinou a má jej „zaparkován“ na letišti, na přespávání.
A bylo pohodlí i ta romantika. Zadařilo se tehdy i 2 x Jugoslávie. A v kempech i „na volno“. A po republice skoro každý rok.

synapse

Před třemi týdny při sjíždění Vltavy ve vodáckých kempech. Ale není kemp jako kemp, že. Například zázemí v kempu ve vnitrozemí Islandu mělo podobu jednoho suchého záchodu, koryta se studenou vodou a pár kamenů na zatížení stanu (kolíčky se do tvrdého kamenitého povrchu nedaly zatlouct), ale na rozdíl od českých kempů tam bylo v noci hrobové ticho, protože všichni turisté byli po celodenním treku mrtví :)

Jakub Tlapal

My jsme byli pod" stanem":[https://armik.cz/] naposledy vloni v září a tak za měsíc se chystáme znovu. Záleží, podle počasí. Stanovat jezdíme tak 2× do měsíce. Vždycky na víkend. Sbalíme věci, kola a jedeme. S manželkou vyhledáváme aktivní dovolené a nebaví nás sedět jenom doma. Ten víkend bohatě stačí. Vypneme hlavy, necháme starosti doma a odpočineme si od všeho.

Ametyst

Naposledy v roce jsme kempovali u jezera Loch Carron. Denně pršelo, a když jsme poslední den balili stany, tak sněžilo.