Michal Kole

Kdy jsou vousy tvrdé, že se musí holit strojkem do hladkosti tváře a kdy jsou jako vlasy, že stačí nůžky do zarovnání?

Odpovědi
Drap

Vousy jsou vždy tvrdší než vlasy. Pokud chceš mít hladkou tvář, musíš vždy holit. Pokud chceš vousy jen upravit a zarovnat, vezmeš si nůžky. Strojek nemusíš použít nikdy. Zastřihovací strojek, či strojek holící práci jen v některých případech usnadní a někomu více vyhovuje.

I_hate

Proč řešíš holení? Minimálně dalších 10 let se tu budeš stejně pohybovat jako Krakonoš. 🙂