Asker99

Kdy jsem jako student povinen požádat o vydání potvrzení o zdanitelném přijmu?

Potvrzení o zdanitelných příjmech jsem jako student povinen v případě daňového přiznání dodat pouze z pracovních poměrů, kde jsem podepsal tzv. růžový papír (prohlášení poplatníka daně) nebo komplet ze všech, kde jsem podepsal např. pouze DPP (bez růžového papíru)? Děkuji

Odpovědi
ivzez

Jak vysoké jste měl příjmy?

Podle mne nic nezkazíte, pokud si potvrzení vyžádáte od všech zaměstnavatelů.
Pokud jste měl nízké příjmy, můžete požádat o vrácení i srážkové daně (z DPP).