Weroniq

kdy jíst před nebo po cvičení?

když chci večer cvičit, tak kdy se mám najíst před nebo po a za jak dlouho? nebo nejdřív nějakou svačinu a pak až večeři? a pití průběžně celou dobu nebo se víc napít před?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Lehce před cvičením, aby byla síla a energie, ale nechat tak hodinku nebo dvě vytrávit.

A potom zase tak 2 hodinky lehce po cvičení na doplnění energie

Nejlépe nějakou zeleninu a lehce stravitelné jídlo, např. vařeené kuřecí maso a nemastné brambory.

Další odpovědi
hanulka11

Když půjdeš najedená bude se ti špatně cvičit ,pití průběžně celou dobu

po cvičení si dej jen něco lehkého salát nebo kousek libového masa

Tlaky

Řekl bych že nejlepší je jíst místo cvičení