Avatar uživatele
Banshee

Kdy je vhodná doba na seznámení mých a přítelových rodičů?

S přítelem jsem dva roky ale je mi 17 a připadá mi, že na tohle je ještě dost času. Ale jeho rodiče jsou takový společenští a chtěli by se seznámit. Je na to vhodná doba? Dejte návrhy, cokoliv. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Deli před 4506 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Po dvouletém vztahu – ano, už je čas. Seznámení přece neznamená rovnou svatbu, takže neřešte, kolik je Vám, a jděte se představit. Považovala bych to za slušnost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A chteji i vasi rodice. ? To je hodne dulezite. Aby jste je do toho nenutili. Nekdo se seznamuje po par tydnech , nekdo az tesne pred svatbou. Ja bych se podvolila, seznamila, pokud by o to stali a pak to muze jit zase do ztracena. Nebo naopak : Budou sympatie a stanou se z nich pratele.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Já si taky myslím,že se seznamovat nemusí,hlavně když Vy znáte jeho a on Vaše.Ale jestli to jeho rodiče chtějí,tak zkuste svoje přemluvit,ať se s nima sejdou jenom jednou a pak se uvidí.Nebo je pozvěte obojí někde do restaurace na oběd,až budete mít třeba některý narozeniny.Já bych je seznámila a pak už to nechala na nich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Tomusíte vědět hlavně vy dva , jak to myslíte vážně a jaký předpokládáte další vývoj vztahu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Je dost času. Zejména když se do toho seznámení nehrnou tvoji rodiče. V této chvíli by dle mne stačilo, že rodiče přítula znají tebe a tvoji jeho.
Jak se sejdou rodiče – z toho nekouká nic dobrého – ve smysllu, že skoro to vás může zavazovat a nebo naopak rozhodit. užívejte si ještě svojí svobody – nechte si to seznámení až půjde do tuhého.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek