Banshee

Kdy je vhodná doba na seznámení mých a přítelových rodičů?

S přítelem jsem dva roky ale je mi 17 a připadá mi, že na tohle je ještě dost času. Ale jeho rodiče jsou takový společenští a chtěli by se seznámit. Je na to vhodná doba? Dejte návrhy, cokoliv. Děkuji

Nejlepší odpověď
Deli

Po dvouletém vztahu – ano, už je čas. Seznámení přece neznamená rovnou svatbu, takže neřešte, kolik je Vám, a jděte se představit. Považovala bych to za slušnost.

Další odpovědi
anonym

A chteji i vasi rodice. ? To je hodne dulezite. Aby jste je do toho nenutili. Nekdo se seznamuje po par tydnech , nekdo az tesne pred svatbou. Ja bych se podvolila, seznamila, pokud by o to stali a pak to muze jit zase do ztracena. Nebo naopak : Budou sympatie a stanou se z nich pratele.

  • iv-

alexandra

Já si taky myslím,že se seznamovat nemusí,hlavně když Vy znáte jeho a on Vaše.Ale jestli to jeho rodiče chtějí,tak zkuste svoje přemluvit,ať se s nima sejdou jenom jednou a pak se uvidí.Nebo je pozvěte obojí někde do restaurace na oběd,až budete mít třeba některý narozeniny.Já bych je seznámila a pak už to nechala na nich.

Drap

Tomusíte vědět hlavně vy dva , jak to myslíte vážně a jaký předpokládáte další vývoj vztahu

venkovan

Je dost času. Zejména když se do toho seznámení nehrnou tvoji rodiče. V této chvíli by dle mne stačilo, že rodiče přítula znají tebe a tvoji jeho.
Jak se sejdou rodiče – z toho nekouká nic dobrého – ve smysllu, že skoro to vás může zavazovat a nebo naopak rozhodit. užívejte si ještě svojí svobody – nechte si to seznámení až půjde do tuhého.