Anonym*****

Kdy je třeba vyměnit gumy na autě?

Jsou dány přímo měsíce, ve kterých se musí vyměnit gumy? Z letních na zimní a ze zimních na letní.
Prosím o radu.

Nejlepší odpověď
elkon

Zde je to přesně popsáno. http://www.po­vinnezimnipne­umatiky.cz/

Další odpovědi
Edison

Není určeno nic. V zásadě platí zákon. V označených úsecích je to určeno dobou, jinde stavem vozovky a povětrnostními podmínkami. Systém celkem důvěřuje inteligenci řidičů. Jsou běžné situace, kdy celou zimu neklesnou teploty pod 7 st. a že by bylo stanoveno, že „musíš“? Kdo Ti pak bude hradit ztráty vzniklé vyšším opotřebením, případně škody vzniklé v důsledku nehody v souvislosti s prodloužením brzdné dráhy měkkých zimních pneu v teplém počasí? Navíc každý stát tohle má jinak. Jiná situace bude v Pze a jiná v Alpách!

Sakra… začněte používat vlastní MOZEG! Jestli ne, bude všechno předepsáno, mozeg přestane být používán, ale systém přestane fungovat, protože ŽIVOT má zásadní vlastnost: Staví před lidi situace NEOČEKÁVATELNÉ, tudíž předem NEPOPSATELNÉ.

nyjono

Záleží natom, kde zrovna budeš jezdit.A na počasí.

Jak píše edison.

cukrar

Ne nejsou dány měsíce, ale zákon to řeší jasně,