Miroslavst

Kdy je muž naivní?

Víte to, kdy je muž naivní?
Doplňuji:
Sorry omlouvám se, zapomněl jsem, že jsem se již ptal.

Nejlepší odpověď
quentos

už to tu jednou bylo, dokonce přímo od Vás, začínáte se opakovat :{)>

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/vite-to-nebo-ne

Další odpovědi
led

Naivná otázka, keď je dnes streda…

hanulka11

na to nejde nyní odpovědět to by nás mohli vyhodit
Doplňuji:
nyní jste naivní ,že si myslíte ,že vám odpovím

anonym

Kdy je muž naivní? Tehdy když je na ní i v ní.

anonym

řekla bych že tak jako ženy,když jsou čerstvě zamilovaní,jsou nejnaivnější

Tata

Jak to tak sleduji, tak bývají momenty v životě muže kdy není naivní. Už vaše otázka je naivní. Muž vám přece nepřizná, že je naivní. Žena vám zase nepřizná jak zjistí mužovu naivitu, tím by oproti vám ztratila výhodu.