Rokio

Kdy je možné nasadit si pokrývku hlavy při odchodu z restaurace?

Může si ji člověk vzít, když se připravuje na odchod, když už je v předsíňce/před východem, nebo až když je venku?

Nejlepší odpověď
annas

jiná odpověď

Každá restaurace by měla mít šatnu nebo prostor určený k odložení vrchního oblečení, například šatní stěnu či věšá

Při vstupu si muž klobouk nebo čepicí, případně kabát sundá, při odchodu si oblékne kabáat a nasadí pokrývku hlavy.

Další odpovědi
aliendrone

když je v předsíňce/před východem

Pokud to je z hlediska dispozičního řešení vůbec možné. ;) :)

Drap

když je v předsíňce/před východem

Klaproth

jiná odpověď

Po obdržení účtenky EET.

Mc Merkurion

jiná odpověď

… ve dveřích …

elkon

když je v předsíňce/před východem